Wiemy jak … ponieważ robimy to sami

Wiemy jak … ponieważ robimy to sami

 

Proces koncentracji niemieckigo górnictwa węgla kamiennego prowadzi do powstania szerokiej oferty używanych, wypróbowanych elementów  techniki  górniczej  zarówno dla ruchu powierzchni jak i dla dołu kopalń, dla których w naszym górnictwie nie ma już możliwości ich zastosowania.

Nasze używane produkty sprawdziły się  w naszych przodkach i odpowiadają aktualnemu stanowi techniki. Ich zastosowanie umożliwia  dalszy wzrost wydajności i produktywności oraz poprawę bezpieczeństwa w międzynarodowym górnictwie.

RAG Mining Solutions  oferuje na światowych rynkach wolne, oddane do sprzedaży wyposażenie z niemieckiego górnictwa węgla kamiennego.

Dalsze działalność skupia się na dostarczaniu usług w zakresie techniki dla  czynnych,  wydobywających  węgiel kamienny kopalń RAG Aktiengesellschaft.

Sprzedaż sprzętu górniczego
Sprzedaż sprzętu górniczego

Sprzedaż sprzętu górniczego


Niemiecka technika górnicza, która z powodzeniem stawia czoła wyzwaniom naszych złoż i posiada doskonałą renomą na całym świecie, nie ma też problemu sprostać wymaganiom innych złoż świata. Oferowane przez RAG Mining Solutions używane maszyny i urządzenia sprawdziły się już wielokrotnie w codziennym ruchu KWK na całym świecie. Ich zastosowanie oznacza optymalizację produkcji i wzrost wydajności przy jednoczesnej poprawie bezpieczeństwa.