Wiemy jak … ponieważ robimy to sami

Wiemy jak … ponieważ robimy to sami

 

Proces koncentracji niemieckigo górnictwa węgla kamiennego prowadzi do powstania szerokiej oferty używanych, wypróbowanych elementów  techniki  górniczej  zarówno dla ruchu powierzchni jak i dla dołu kopalń, dla których w naszym górnictwie nie ma już możliwości ich zastosowania.

Nasze używane produkty sprawdziły się  w naszych przodkach i odpowiadają aktualnemu stanowi techniki. Ich zastosowanie umożliwia  dalszy wzrost wydajności i produktywności oraz poprawę bezpieczeństwa w międzynarodowym górnictwie.

RAG Mining Solutions  oferuje na światowych rynkach wolne, oddane do sprzedaży wyposażenie z niemieckiego górnictwa węgla kamiennego.

Dalsze działalność skupia się na dostarczaniu usług w zakresie techniki dla  czynnych,  wydobywających  węgiel kamienny kopalń RAG Aktiengesellschaft.

Medycyna pracy i ochrona zdrowia
Medycyna pracy i ochrona zdrowia

Medycyna pracy i ochrona zdrowia

AMZ Hirschbach (Centrum Medycyny Zakładowej Hirschbach) wywodzi się z górnictwa. Obecnie oferuje swoje usługi we wszystkich zakresach związanych zakładowym zarządzaniem zdrowiem innym przedsiębiortstwom przemysłowym.

Sprzedaż sprzętu górniczego
Sprzedaż sprzętu górniczego

Sprzedaż sprzętu górniczego

Niemiecka technika górnicza, która z powodzeniem stawia czoła wyzwaniom naszych złoż i posiada doskonałą renomą na całym świecie, nie ma też problemu sprostać wymaganiom innych złoż świata. Oferowane przez RAG Mining Solutions używane maszyny i urządzenia sprawdziły się już wielokrotnie w codziennym ruchu KWK na całym świecie. Ich zastosowanie oznacza optymalizację produkcji i wzrost wydajności przy jednoczesnej poprawie bezpieczeństwa.

Badania i kontrole
Badania i Kontrole

Badania i Kontrole

Akredytowany Instytut Badań firmy RAG zajmuje sie już od ponad 40 lat tematyką związaną z zabezpieczeniem jakości, badaniem materiałów (surowców, tworzyw), analityką uszkodzeń oraz oceną dostawców. Podstawą oferowanych przez RAG Mining Solutions usług są gruntowne analizy naukowe oraz metody badań jak również szeroki wachlarz fachowej wiedzy naszych współpracowaników zdobytej przez wiele lat pracy w górnictwie, przemyśle i jego dostawców.